Petanque turnaje - č. 1  30.10.2014 

I. petanque turnaj 30.10.2004

ŠNOMÍBO petanque turnaj - 30. 10. 2004.

Ze čtyřiceti lidí nejlepší Ruda Slovík z teamu Rumcajse Vyšný.

V sobotu 30.10. 2004 patřilo naše oblíbené hřiště ve Vyšném echt francouzské hře petanque - tedy hře s koulemi jejímž cílem bylo, aby každý hráč dostal své tři těžké ocelové koule co nejblíže malé dřevěné kuličce zvané "košónek" čili česky prasátko. O to se snažilo čtyřicet předem přihlášených borců, kterým děkujeme, že nezklamali a i když se přihlásili a někteří nemohli přijet, poslali za sebe náhrady. Turnaj tak mohl běžet bez větších komplikací.

Počasí bylo tradičně "vyvoněné"

Než okomentuji hru a postřehy z turnaje, chtěl bych se pozastavit nad již tradičním jevem, který doposud provázel všechny tři ŠNOMÍBO akce - a to bylo překrásné počasí, které jsme samozřejmě předem objednali speciálně na sobotu, v neděli pak celý den lilo jako z konve, což bylo také předem domluveno, abychom tím demonstrovali, že nešlo o náhodný dlouhodobější příliv teplé fronty. V sobotu jsme přesně načasovali pásmo a časové rozmezí, kde má být hezky a poprosili Vyšonoše (obdoba Krakonoše) o splnění našeho požadavku. Tajemství je tedy prozrazeno, ovšem upozorňujeme, že Vyšonoš tuto výjimku má připravenou pouze pro Šnomíbo akce a jelikož jsme mu zajistili přístup na internet, pravidelně sleduje naše stránky a ví, kdy má přitlačit. Kdo pochybuje o Vyšonošovi, nechť se zeptá účastníků z nedalekých Českých Budějovic, jak bylo v sobotu tam - až do odpoledne se tam válela mlha. . . Tak dost k počasí a zpět ke hře a jejím účastníkům.

Na ŠNOMÍBO akci přijeli lidé až z Rožnova pod Radhoštěm a Hradce Králové

Na petanque už nešlo jen o regionální boj, neb sem dorazili například manželé Houškovi z Rožnova pod Radhoštěm (nejvzdálenější účastníci) či Lubomír Špaček z Hradce Králové, který nejenže hrál, ale také se staral večer o hudební vložku v níž vystřídal tradičního "dýdžeje" Páju Mardara. Ten ač byl zatím na všech ŠNOMÍBO akcích, poprvé také soutěžil, ale nedařilo se mu - vypadl totiž hned ve skupině H, kde byl s jedním bodem o skóre horší než hráčka ŠNOMÍBO teamu Jana alias Míluna Šnoblová. Připomínám , že vypadnuvší v prvním kole už nikam nepostupovali a skončili na 32. až 40 místě. "Černou listinu" těchto hráčů si můžete prohlédnout ve výsledcích, které budou v brzké době doplněny v některém z odkazů. Budu se snažit okomentovat dle výsledků zajímavosti u všech hráčů turnaje, snad to zvládnu.. U některých osob, které mi utkvěli v paměti si komentář opravdu neodpustím. . ..

Radek Šnobl Buřt - ve hře neoslnil, jinak nepřehlédnutelný "vlčák,. . .

První zajímavostí je jistě osoba webmastera ŠNOMÍBA Radka Šnobla Buřta, který na sebe poutal pozornost po celý turnaj (nikoliv však oslnivou hrou). Věřím, že tyto řádky neprojdou cenzurou, neboť Radek Šnobl alias Buřt tento komentář sám bude věšet na web - maximálně mu povolím dopsat názor druhé strany). Tak tedy - Šnobl v petanque zklamal. Hrál ve vyrovnané skupině C, kde všichni měli po čtyřech bojích dva body a rozhodovalo skóre. Radek o čtyři body ve skóre unikl černé listině, což mu stačilo k tomu, aby bujaře oslavoval a stal se nepřehlédnutelným fanouškem. Ačkoliv skončil hned v dalším kole a obsadil 17.-32. místo, ověšoval se medailemi (zlatými, stříbrnými i bronzovými, v závěru pak kradl malé petanquové kuličky, které patřily pouze borcům do 16 místa a zakončil turnaj jako "zlej vlčák" a většinu účastníků v hospodě pokousal. Hamba - uděluji důtku (hlavně za Ty medaile)!!!!. Jinak musím vyzdvihnout technické přípravy turnaje, které byly hlavně v Radkových rukou. Dost tedy zkrachovalých hráčů, kteří skončili v hloubi startovního pole.

Zde je prostor na protinázor Radka Šnobla: Toto je cílená, nenávistná, svévolná a diskreditující kampaň vedená panem Míkou proti mé osobě, která má v první fázi zpochybnit mé geniální sportovní a společenské nadání a ve druhé fázi převést veškerou slávu a kult mé osoby na pana Míku. Svojim věrným slibuji: NEDÁM SE A BUDU BOJOVAT PROTI ZÁVISTI, ZLU A NENÁVISTI. Radek

Za ŠNOMÍBO sbírali nejvíc bodů Míkovi ( to jako my)

Ještě mi dovolte poznamenat, že při neúčasti zástupců rodiny Bobálů jsem to byl právě já s manželkou, kteří za ŠNOMÍBO nejvíce bodovali J Obzvlášť má drahá polovička Jana zaznamenala svůj životní úspěch, když porazila v osmifinále pětkrát neporaženého borce turnaje Michala Kolafu.13:3, pak ale dostala ve čtvrtfinále od Nikoly Kracíkové čistého kanára 13:0. Nikola nastoupila po základní skupině za svého včelenského skorosouseda Honzu Maxu ( do petanque se však neznali). Má žena tak nečekaně skončila líp než já na 5.-8. místě. I když jsem byl já sám až za svou manželkou - útěchou mi je alespoň prestižní vítězství nad Radkem Šnoblem ve skupině. Ale už toho nechám. Až se jednou Radek nedejbože umístí opravdu dobře, čestně ho vyzdvihnu (slibuju). Tentokrát to však nešlo.

Z tria nezmarů ŠNOMIBo akcí - Tvaroh , Märtl, Schneider - šel v petanque jeden do finále

Dále bych se zastavil u těch hráčů, kteří kromě nás s Radkem zatím absolvovali všechny tři ŠNOMÍBO turnaje. Švára Honza Märtl z Frymburka skončil po druhém místě ve skupině stejně jako já. Mohl postoupit, když vedl 12:7 nad Rudou Slovíkem v osmifinále, ale nakonec podlehl budoucímu vítězovi. (ještě na něj přijde řada) 12:13. Martin Tvaroh ČSOB Č.K. - další nezmar ŠNOMÍBO akcí, skončil podobně- ve skupině byl druhý, pak ale podlehl Majce Postlové z Kamenného Újezda také v osmifinále 7:13. Posledním kdo nevynechal žádnou ŠNOMÍBO akci je Venca Schneider z Frymburka, který opravdu zabodoval. Po vítězství ve skupině se probojoval až do finále i když namále měl v semifinálovém boji s Liborem Gryczem. Ten už měl v ruce jen dvě koule, které mohl jen tak odhodit - to když vedl 13:12. Poslední koulí však rozhodil prasátko i koule tak, že nejblíž byla naopak Schneiderova koule a umožnil mu tak vítězství 13:12 !!!! Za to byla udělena Liboru Gryczovi cena fair play, stejně jako Janě Markové, která něco podobného udělala v osmifinálovém zápase s Honzou Míkou (to jako já), který však nakonec dokázala vyhrát.

Kamenoújezdský partnerský souboj už v osmifinále vyzněl pro Majku Postlovou

Za okomentování dále stojí souboj partnerské dvojice Šmíd - Postlová v osmifinále. Neúprosný los již zde svedl jediné dva zástupce Kamenného Újezdu (jinak hojně se účastnivší obce na našich akcích) do vzájemného duelu. Něžné pohlaví v tomto rodinném souboji slavilo úspěch a zvítězilo závěrečným finišem 15:12.

Ženy drželi s muži krok jen do čtvrtfinále

Celkově byly ženy minimálně vyrovnanými soupeřkami mužů až do čtvrtfinále, kde byl poměr muži : ženy 4:4. V semifinále už muži vedli 3:1 a jedinou ženou zůstala Nikola Kidman Kracíková (chvíli ze Včelné, chvíli z Frymburka), která nakonec zůstala na čtvrtém místě s bramborovou medailí. Bronzovým medailistou se stal nakonec Standa Škampa z Českého Krumlova. , který vyhrál svou skupinu D se třemi body, pak porazil dvě ženy (Bubnová , Marková - obě ČK)., aby se nakonec rozloučil s finále po porážce 12:14 od Rudy Slovíka.

Slovík slavil úspěch stylem ala kuličky

Domácí hráč Ruda Slovík soutěžící za hospodu u Rumcajse překvapil nejen všechny okolo, ale hlavně sám sebe. Ze své skupiny B postoupil se dvěma body z posledního postupového čtvrého místa. Pak ale slavil úspěch jeho styl ala kuličky, který sice mnozí kritizovali, ovšem nebyl v rozporu z pravidly soutěže. Slovík se dokoulel přes Honzu Märtla (13:12), Majku Postlovou (13:10), Standu Škampu (14:12) až do finále, kde to před zraky všech účastníků v komentovaném finále dokoulel k vítězství, když porazil Schneidera z Frymburka poměrně přesvědčivě 14:7. A to Ruda, (vždy hlavně připravovatel laviček a stolů a předavač medailí na ŠNOMÍBO akcích) vlastně ani nechtěl hrát. Jako poslední platil startovné, stále myslel že se z účasti "vyvleče" a světe div se, stal se králem petanque. Jeho úspěch bych přirovnal k fotbalovému vítězství Řeků v turnaji Euro 2004 v Portugalsku. Ale komu čest tomu čest - Ruda za sebou nakonec nechal 39 více či méně zklamaných účastníků 1. ročníku ŠNOMÍBO turnaje v petanque a převzal s rukou Jany Miluny Šnoblové - diplom, zlatou medaili, osmikoulovou sadu petanque, flašku vína, šampáňo, francouzský sýr a olympijskou sadu skleniček PLZNĚ.

Jak si vedli vždy teamový kolegové?

Další hráče a hráčky okomentuji již jen teamově - z dívčího tria z Českých Budějovic Petra Michálková, Radka Štěpánková a Ivana Bursíková se nejvíce dařilo posledně jmenované. Všechny sice postoupili ze základních skupin ovšem pouze Bursíková došla až do osmifinále. Radka Štěpánková, která mému ARTEL teamu pomáhala ve volejbale ke čtvrtému místu sice svoji skupinu vyhrála, ale pak narazila hned na budoucího vítěze (budiž jí to alespoň polehčující okolností, že ji opravdu vyřadil vítěz) jinak bych to jako teamový kolega neunesl. Také Větřní mělo hojné zastoupení: kvarteto Michal Kolafa, Maruška Kolafová, Markéta Tomandlová a Jirka Tomandl mělo své dva zástupce až v osmifinále (Kolafa, Kolafová). Nemohu jinak než konstatovat fakt, že oba byly vyřazeni naši rodinou. Pět zápasů neporaženého Michala Kolafu (jak již bylo zmíněno) vyřadila má manželka Jana Míková 13:3 !! A Maruška Kolafová ač už vedla 11:7 a 12:11, prohrála tím nejtěsnějším rozdílem s Honzou Míkou 12:13. Tomandl nepostoupil ze skupiny D s jediným bodem a jeho manželka Markéta prohrála s M. Chudým před branami osmifinále 6:15.

Manželé Houškovi z Rožnova pod Radhoštěm skončili vyrovnaně

Vzácně vyrovnaně skončila manželská dvojice z Rožnova pod Radhoštěm Martin Houška a Irena Houšková. Oba byli ve skupině H - Martin skončil první a Irena třetí - oba svorně vypadli v prvním kole play-off. Zde skončil i Standa Slípka z Chvalšin (ve skupině třetí).

Další společný tým tvořili českokrumlovští - zatímco František Ebenhoch a Jana Gjaurovová skončili v prvním kole play-off, Standa Škampa a Jana Marková si to spolu rozdali ve čtvrtfinále. Úspěšnější byl jak již bylo zmíněno Škampa, Marková vybojovala 5. - 8 místo.

Domácí Rumcajsové hráli většinou pod pseudonymy

Tým Runcajsů byl přihlášen pod jinými jmény než skutečně hrál - za dva muže nastoupily dvě ženy, ale mě se zachovali pouze jména mužů kteří byli původně přihlášeni. Z Rumcajsů jen těsně o skóre vypadl Dušan Chudý ze skupiny C (nejvyrovnanější skupina), Marek Chudý (alias Libor Grycz) procházel bez porážky až do čtvrtfinále, kde po vlastní chybě ztratil jasné vítězství se Schneiderem. Dušan Čudan a další z Rumcajsů Martin Tonn skončili před branami osmifinále, tedy bez výraznějšího úspěchu. Všem domácím patří kladné body za rozproudění zábavy po večerním vyhlašování vítězů a samozřejmě nesmíme zapomínat, že do teamu Rumcajse patřil i vítěz Ruda Slovík. Mezi krumlovskými ženami nezapadla ani účastnice skupiny C Ilona Bubnová, která podvou vítězstvích ve skupině dokráčela až do osmifinále, kde ji vyřadil bronzový Škampa. A když už jsem vyjma těch, kteří skončili na černé listině (Luboš Steinbauer Vyšný, Andrea Vlasatá Č. Krumlov, Jaruška Jotovová Frymburk, Standa Šimeček ČSOB, Ondřej Špaček - Tábor) okomentoval všechny. nemohu opomenout ani borce, který si hodně věřil - Standu Košóna Košana z Českého Krumlova. Ten stál na prahu vyřazení před posledním duelem s Honzou Míkou ve skupině C, ale vítězstvím s ním se díky excelentnímu skóre dostal na druhé místo, pak ovšem vypadl v prvním kole play-off s Janou Markovou. Standa měl prý smůlu v tom, že foukal špatnej bočák s nímž ve svých propočtech nepočítal. No příště zajistíme bezvětří. Takže aby to vůbec někdo četl, budu končit, ještě díky všem kteří pomáhali s výpočty výsledků a dopisováním diplomů - jmenovitě pak Standovi Šimečkovi, Marušce Kolafové, Markétě Tomandlové a Jarušce Jotovové.

P.S. Hospoda udělila speciální cenu příznivci Plzeňského piva Zdeňku Hudečkovi

Na turnaji byla dále udělena speciální cena od Hospodské Heleny Svobodové, pro největšího "fajnšmekra" Plzeňského piva Zdeňka Hudečka z Kájova, který při hře skončil v prvním kole po základní skupině těsnou prohrou s Bubenovou z Č. Krumlova 12:13.

Sportu zdar a ŠNOMÍBU zvlášť Honza Míka a Radek Šnobl.

Výsledky ŠNOMÍBO petanque turnaje - Vyšný 30.10. 2004

Výsledky skupina A:

Märtl (Fr.) - Jotovová (Fr.) 14:10

Ebenhoch (Č.K) - Štěpánková (Č.B) 6:13

Šmíd (K.Ü.) - Märtl (Fr.) 7:13

Jotovová (Fr.) - Štěpánková (Č.B.) 9:14

Ebenhoch (Č.K.)- Šmíd (K.Ú) 13: 7

Märtl (Fr.) - Štěpánková 13:11

Jotovová (Fr.) - Šmíd (K.Ú) 7:13

Märtl (Fr.) - Ebenhoch (Č.K) 2:13

Štěpánková (Č.B.) - Šmíd (K.Ú) 13: 3

Jotovová (Fr.) - Ebenhoch (Č.K.) 11:15

Tabulka skupina A: Zápasy Body Skóre

1.Radka Štěpánková 4 3 50:31

2.Honza Märtl 4 3 52:41

3.František Ebenhoch 4 3 47:43

4.Roman Šmíd 4 1 30:46

5.Jaruška Jotovová 4 0 37:54

Výsledky skupina B:

Vlasatá (Č.K) - Postlová (K.Ú) 13: 6

D. Čudan (Rum.)- Tvaroh (ČSOB Č.K.) 10:13

Slovík (Rum.)- Vlasatá (Č.K) 13:10

Postlová (K.Ú) - Tvaroh (ČSOB) 13: 8

D.Čudan (Rum.) - Slovík (Rum.) 13: 6

Vlasatá (Č.K.) - Tvaroh (ČSOB) 9:13

Postlová (K.Ú) - Slovík (Rum.) 14: 7

Vlasatá (Č.K) - D. Čudan (Rum.) 12:13

Tvaroh (ČSOB) - Slovík (Rum.) 9:13

Postlová (K.Ú.)- D. Čudan (Rum.) 13: 4

Tabulka skupina B: Zápasy Body Skóre

1.Majka Postlová 4 3 46:32

2.Martin Tvaroh 4 2 43:45

3.Dušan Čudan 4 2 40:44

4.Ruda Slovík 4 2 39:44

5.Andrea Vlasatá 4 1 44:45

Výsledky skupina C:

D. Chudý (Rum)- Míka (ŠNOMÍBO) 2:13

Košan (Č.K.) - Bubenová (Č.K.) 12:13

Šnobl (ŠNOMÍBO) - D. Chudý (Rum.) 9:13

Míka (ŠNOMÍBO) - Bubenová (Č.K.) 8:13

Košan (Č.K.) - Šnobl (ŠNOMÍBO) 12:13

D. Chudý (Rum.) - Bubenová (Č.K) 13:11

Míka (ŠNOMÍBO) - Šnobl (ŠNOMÍBO) 13: 7

D.Chudý (Rum.) - Košan (Č.K) 11:13

Bubenová (Č.K.)- Šnobl (ŠNOMÍBO) 8:13

Míka (ŠNOMÍBO) - Košan (Č.K) 9:13

Tabulka skupina C: Zápasy Body Skóre

1.Honza Míka 4 2 43:35

2.Stanislav Košan 4 2 50:46

3.Ilona Bubenová 4 2 45:46

4.Radek Šnobl 4 2 42:46

5.Dušan Chudý 4 2 39:46

Výsledky skupina D

Tomandl (Větř.) - Marková (Č.K.) 5:15

Kolafová (Větř.) - Škampa (Č.K.) 4:13

Hudeček (Kájov) - Tomandl (Větř.) 14: 7

Marková (Č.K) - Škampa (Č.K) 13:11

Kolafová (Větř.) - Hudeček (Kájov) 2:13

Tomandl (Větř.) - Škampa (Č.K) 4:15

Marková (Č.K) - Hudeček (Kájov) 10:13

Tomandl (Větř.) - Kolafová (Větř.) 13:11

Škampa (Č.K.) - Hudeček (Kájov) 14: 1

Marková (Č.K.)- Kolafová (Větř.) 10:13

Tabulka skupina D: Zápasy Body Skóre

1.Stanislav Škampa 4 3 51:22

2.Zdeněk Hudeček 4 3 41:33

3.Jana Marková 4 2 48:42

4.Maruška Kolafová 4 1 30:49

5.Jiří Tomandl 4 1 29:53

Výsledky skupina E

L.Špaček (Hr.Králové) - Slípka (Chval.)12:13

Schneider (Fr.)-O. Špaček (Tábor) 13: 8

Tomandlová (Větř.) - L. Špaček (Hr.Kr.) 9:13

Slípka (Chval.) - O. Spaček (Tábor) 13:12

Schneider (Fr.) - Tomandlová (Větř.) 13:12

L. Špaček (Hr. Kr.)- O.Špaček (Tábor) 13: 6

Slípka (Chval.) - Tomandlová (Větř.) 13: 2

L. Špaček (Hr. Kr.) - Schneider (Fr.) 10:13

O. Špaček (Tábor)- Tomandlová (Větř.) 9:13

Slípka (Chval.) - Schneider (Fr.) 2:13

Tabulka skupina E: Zápasy Body Skóre

1.Václav Schneider 4 4 52:32

2.Stanislav Slípka 4 3 41:39

3.Lubomír Špaček 4 2 48:41

4.Markéta Tomandlová 4 1 36:48

5.Ondřej Špaček 4 0 35:52

Výsledky skupina F:

Míchálková (Č.B)- Tonn (Rum.) 9:13

Grycz (Rum.) - Steinbauer (Č.K.) 13: 3

Bursíková (Č.B)- Michálková (Č.B) 7:13

Tonn (Rum.) - Steinbauer (Č.K) 13: 6

Grycz (Rum.) - Bursíková (Č.B.) 13: 7

Michálková (C.B.)- Steinbauer (Č.K) 14: 9

Tonn (Rum.) - Bursíková (Č.B) 6:13

Michálková (Č.B)- Grycz (Rum.) 3:13

Steinbauer (Č.K) - Bursíková (Č.B.) 10:13

Tom (Rum.)- Grycz (Rum.) 13: 9

Tabulka skupina F: Zápasy Body Skóre

1.Libor Grycz 4 3 48:27

2.Martin Tonn 4 3 45:37

3.Ivana Bursíková 4 2 40:42

4.Petra Michálková 4 2 39:42

5.Lubomír Steinbauer 4 0 28:53

Výsledky skupina G:

Míková (ŠNOMÍBO) - Kolafa (Větř.) 7:13

Gjaurovová (Ć.K) - Vlasatý (Č.K) 14:11

Šimeček (ČSOB Č.K.) - Míková (ŠNOMÍBO) 5:15

Kolafa (Větř.) - Vlasatý (Č.K.) 14: 8

Gjaurovová (Č.K.) - Šimeček (ČSOB) 13:10

Míková (ŠNOMÍBO) - Vlasatý (Č. K.) 13: 7

Kolafa (Větř.) - Šimeček (ČSOB) 13:11

Míková (ŠNOMÍBO) - Gjaurovová (Č.K.) 13: 6

Vlasatý (Č.K.) - Šimeček (ČSOB) 13: 2

Kolafa (Větř.) - Gjaurovová (Č.K) 13: 1

Tabulka skupina G: Zápasy Body Skóre

1.Michal Kolafa 4 4 53:27

2.Jana Míková 4 3 48:31

3.Jana Gjaurovová 4 2 34:47

4.Jaroslav Vlasatý 4 1 39:43

5.Standa Šimeček 4 0 28:54

Výsledky skupina H:

Maxa (Včelná) - Šnoblová (ŠNOMÍBO) 13: 7

Mardar (Vel.) - Houška (Rožnov p. Rad.) 6:13

Houšková (Rožnov p. Rad.) - Maxa (Včelná) 13:12

Šnoblová (ŠNOMÍBO) - Houška (Rožnov.) 12:13

Mardar (Vel.) - Houšková (Rožnov.) 13: 8

Maxa (Včelná) - Houška (Rožnov.) 11:13

Šnoblová (ŠNOMÍBO) - Houšková (Rožnov.) 6:13

Maxa (Včelná) - Mardar (Vel.) 13: 3

Houška (Rožnov.)- Houšková (Rožnov.) 13:12

Šnoblová (ŠNOMÍBO) - Mardar (Velešín) 13: 7

Tabulka skupina G: Zápasy Body Skóre

1.Martin Houška 4 4 52:41

2.Jan Maxa 4 2 49:36

3.Irena Houšková 4 2 46:44

4.Jana Šnoblová 4 1 38:46
5.Pavel Mardar 4 1 29:47

První kolo play-off - 32. účastníků

Štěpánková (Č.B) - Slovík (Rum.) 7:13

Märtl (Fr.) - D.Čudan (Rum.) 13:3

Postlová (K.Ú.) - Šmíd (K.Ú.) 15:12

Tvaroh (ČSOB)- Ebenhoch (Č.K.) 13:6

Míka (ŠNOMÍBO) - Kolafová (Větř.) 13:12

Košan (Č.K) - Marková (Č.K) 7:13

Škampa (Č.K.) - Šnobl (ŠNOMÍBO) 13:1

Hudeček (Kájov) - Bubenová (Č.K.) 12:13

Schneider (Fr.) - Michálková (Č.B.) 13:10

Slípka (Chval.) - Bursíková (Č.B) 9:14

M. Chudý/(Grycz)(Rum.)- Tomandlová(Vět.)15:6

Tonn (Rum.) - L. Špaček (H.K.) 6:13

Kolafa (Větř.) - Šnoblová (ŠNOMÍBO) 13:8

Míková (ŠNOMÍBO)- Houšková (Rožnov.) 13:5

Houška (Rožnov.) - Vlasatý (Č.K.) 11:13

Maxa / Kracíková (Včelná)- Gjaurovová(Č.K.)13:4

Osmifinále play-off - 16. účastníků

Slovík (Rum.)- Martl (Fr.) 13:12

Tvaroh (ČSOB) - Postlová (K.Ú.) 7:13

Marková (Č.K.)- Míka (ŠNOMÍBO) 14:9

Škampa (Č.K.)- Bubenová (Č.K) 15:7

Schneider (Fr.) - Bursíková (Č.B) 13:3

M.Chudý(Grycz)(Rum.) - L. Špaček (H.K.) 13:5

Kolafa (Větř.) - Míková (ŠNOMÍBO) 3:13

Maxa / Kracíkvá (Včelná) - Vlasatý (Č.K.) 13:8

Čtvrtfinále play-off - 8. účastníků

Slovík (Rum.)- Postlová (K.Ú.) 13:10

Škampa (Č.K.) - Marková (Č.K.) 14:12

Schneider (Fr.) - M.Chudý/Grycz 13:12

Míková (ŠNOMÍBO)- Maxa/Kracíková (Včelná) 0:13

Semifinále play-off - 4. účastníci

Slovík (Rum.)- Škampa (Č.K.)14:12

Schneider (Fr.)- Maxa/Kracíková (Včelná) 14:11

Souboj o 3. - 4. místo

Škampa (Č.K.)- Maxa/Kracíková (Včelná) 13:7

FINÁLE:

Slovík (Rum.) 15

Schneider (Fr.) 7

Celkové pořadí Body Skóre Vypadli v

1. Slovík (Rumcajs Vyšný) 7 bodů 107:92 Finále

2. Schneider (Frymburk) 8 bodů 112:83 Finále

3. Škampa (Český Krumlov) 7 bodů 118:63 Semifinále

4. Maxa alias Kracíková (Včelná) 5 bodů 106:75 Semifinále

5. Libor Grycz 5 bodů 88:51 Čtvrtfinále

6. Míková 5 bodů 74:52 Čtvrfinále

7. Postlová 5 bodů 84:64 Čtvrtfinále

8. Marková 4 body 87:72 Čtvrtfinále

9. Kolafa (Větř.) 5 bodů 69:48 Osmifinále

10.Martl (Fr.) 4 body 77:57 Osmifinále

11.L. Špaček (H.K.) 3 body 66:60 Osmifinále

12.Míka (ŠNOMÍBO) 3 body 65:61 Osmifinále

13.Tvaroh (ČSOB) 3 body 63:64 Osmifinále

14.Bursíková (Č.B) 3 body 57:64 Osmifinále

15.Bubenová (Č.K) 3 body 65:73 Osmifinále

16.Vlasatý (Č.K.) 2 body 60:67 Osmifinále

17.Houška (Rožnov.p. Radh.) 4 body 63:54 1. kolo play-off

18.Štěpánková (Č.B.) 3 body 57:44 1. kolo play-off

19.Hudeček (Kájov) 3 body 53:46 1. kolo play-off

20.Tonn (Runcajs Vyšný) 3 body 51:50 1. kolo play-off

21.Ebenhoch (Č.K) 3 body 53:56 1. kolo play-off

22.Slípka (Chvalšiny) 3 body 50:53 1. kolo play-off

23.Košan (Č. Krumlov) 2 body 57:59 1. kolo play-off

24.Houšková (Rožnov p. Radhoštěm) 2 body 51:57 1. kolo play-off

25.Michálková (Č. Budějovice) 2 body 49:55 1. kolo play-off

26.D. Čudan (Runcaje Vyšný) 2 body 43:57 1. kolo play-off

27.Šnobl (ŠNOMÍBO) 2 body 43:59 1. kolo play-off

28.Gjaurovová (Č. Krumlov) 2 body 38:60 1. kolo play-off

29.Šnoblová (ŠNOMÍBO) 1 bod 46:59 1. kolo play-off

30.Šmíd (Kamenný Újezd) 1 bod 42:61 1. kolo play-off

31.Kolafová (Větřní) 1 bod 42:62 1. kolo play-off

32.Tomandlová (Větřní) 1 bod 42:63 1. kolo play-off

33.D.Chudý (Runcajs Vyšný) 2 body 39:46 vyřazeni ve skupině

34.Vlasatá (Č. Krumlov) 1 bod 44:45 vyřazeni ve skupině

35.Mardar (Velešín) 1 bod 29:47 vyřazeni ve skupině

36.Tomand (Větřní) 1 bod 29:53 vyřazeni veskupině

37.Jotovová (Frymburk) 0 bodů 37:54 vyřazeni ve skupině

38.O.Špaček (Tábor) 0 bodů 35:52 vyřazeni ve skupině

39.Steinbauer (Č. Krumlov) 0 bodů 28:53 vyřazeni ve skupině

40.Šimeček (ČSOB Č. Krumlov) 0 bodů 28:54 vyřazeni ve skupině

článek k petanque turnaji zde >>>