STIGA HOCKEY CUP Č.1 15.1.2005

I. STIGA HOCKEY CUP 15.1.2005

ŠNOMÍBO STIGA CUP 2005

15. 1. 2005 - Restaurace Vyšehrad

Je velmi dobrý pocit, otevřít si tři dny po turnaji ve STIGA hokeji "Červenýho draka" za třetí místo a rozepsat se o bojích, které byly tentokrát pro pořadatelské trio ŠNOMÍBO doslova historickým úspěchem - a to ještě já, ověšen bronzem jsem byl z celého ŠNOMÍBO tria coby bronzový, vlastně ten nejhorší :). . . Ano řeč bude o tom, jak to vypadalo v sobotu 15.1. 2005 ve vyšehradské hospodě na ledě Sazka , ČEZ a Budvar arény. Těžko se dalo tentokrát začít jinak než sebechválou :), ale nebojte nebudem psát jenom o sobě , ale o všech 26 borcích , kteří se na toto klání sjeli a kteří se jak pevně věříme dobře bavili a rvali o co nejlepší umístění na prvním ročníku ŠNOMÍBO STIGA CUPU. . .

Skalní přijeli, někteří si hráli na schovávanou. . .

Někteří do začátku turnaje závazně přihlášení borci si zvolili z pro nás nepochopitelných důvodů místo STIGA hokeje turnaj ve známé dětské hře na schovávanou, která zatím v repertoáru ŠNOMÍBO akcí chybí. . .O výsledcích této hry, která se odehrála v okolních brlozích se nám dostali jen kusé informace, a my se tedy omlouváme všem, kteří se nevešli do naší uzavřené třicítky přihlášených na STIGA místo těch co hráli, nebo možná ještě hrajou na schovku . . No nic tak nám nezbylo než původní rozpisy na třicet lidí upravit na 26 a s menším zpožděním začít. turnaj, který si skalní příznivci nenechali ujít. Přijeli ale i nové tváře za což jsme rádi . . . A teď k turnaji. Ve třech skupinách po deseti se nejprve bojovalo o postup do osmifinálových bojů , které znamenaly šanci na medaile. . .Cesta byla otevřená pro prvních pět v každé skupině a jednoho borce z šestých míst. Nikdo pořádně nevěděl kdo je vlastně favorit. Mnozí si matně vzpomínali, jak hráli jako malí kluci obdobu STIGA s třemi plechovými hokejisty a třeba ve Frymburku byl tento hokej i přípravné kolbiště před turnajem. Během devíti zápasů ve skupinách se dalo mnohému přiučit . . .V kuloáreh bylo coby o favoritovi nejvíce řeč o Radku Šnoblovi, který nejenže dostal od ježíška tři týdny před turnajem právě STIGA hokej ale navíc nezapře horkou kladenskou krev, která v něm koluje a je s hokejem pevně spjata. . . Ale z Kladna tady byl i Peťa Knížek a Roman Méďa Černý a navíc i řada těch kterým koluje v žilách budějovická krev (také neméně úspěšná hokejová velmoc tř. bohužel "druholigová")". Teď už ale k základním skupinám.

Skupina A - vyrovnané čelo tabulky - čtyři borci s 18 body

Výsledky ukazují na sílu skupiny - čtyři z pěti postupujících ztratili v turnaji jen šest bodů z 24 možných Úspěšní zde byli nováčci z Meply ČK Franta Skupa a Pavel Šaray (oba postoupili), jejich "oddílový kolega" Petr Hrášek nikoliv , ale svou výhrou v posledním zápase vzal jasné prvenství právě Frantovi Skupovi. Nikdo si nebyl jist žádným ze zápasů. Mezi první pětku se zařadili dva ostřílení borci a zároveň první dva v anketě ŠNOMÍBO král - Honza M9ka a Venca Schneider. Smůlu si vybral Franta Perník z Kameňáku, první zápas prohrál těsně 3:2, v druhém stejným rozdílem vyhrál - ovšem šanci na boj o postup alespoň ze šestého místa mu zkazili hlavně dvě těsné prohry až po prodloužení - s Milošem Markem a Vencou Schneiderem. Pavel Mardar - neúnavný pomocník s technikou při ŠNOMÍBO akcích si třemi těsnými výhrami uchoval šanci bojovat o postup do osmifinále z šestého místa , ale později ve Velešínské baráži neuspěl. Kromě těsných vítězství dostal i dva debakly od Honzy Míky (1:10) a Franty Skupy (1:9). Jedinou výhru v prodloužení si zajistil i poslední ve skupině Miloš Marek (s Fryntou Perníkem) další bod uhrál po prohraném prodloužení s předposledním Petrem Hráškem, který krom výhry nad Skupou dvakrát remizoval. Jako pátý s klidem a třinácti body postoupil Pavel Šaray. Pořadí postupujících ze skupiny A zůstalo zachováno i v umístěních v celkovém pořadí. (1.Míka - 3 celkově, 2.Skupa - 6 celkově, 3.Knížek - 7c., 4.Schneider - 8c., 5. Šaray - 15c.).

SKUPINA B - Jasně kralovala jedna z tria žen - famózní Šnoblová ztratila jen bod !

Do skupiny B byly nalosovány všechny tři ženy - tudíž byla podle nich označována. Vysokou úspěšnost měla ale jen jediná zástupkyně ženského pohlaví - famózní hra Jany Šnoblové ze Šnomíba brala mnohým dech. Jediný ztracený bod za vítězství v prodloužení s kladeňákem Romanem Méďou Černým ji nemohl sebrat jasné první místo. Další výsledky - 5:1, 5:2, 6:0 a 7:1, 5:0 nebyly rozhodně náhodné. Další kdo Šnoblovou potrápil byl Pája Krátký z Kamenného Újezda , který prohrál nejtěsnějším rozdílem 3:2. Krátký který se po turnaji ve STIGA usídlil na čtvrtém místě ŠNOMÍBO krále uhrál patnáct bodů a s přehledem šel do osmifinále ze čtvrtého místa. Hodně úspěšný byl i David Mařík, který ztratil pouhé čtyři body a postoupil z druhého místa ve skupině B, aby i v konečném pořadí byl velmi úspěšný - skončil celkově pátý. Kladeňák Roman Černý si ve skupině vybojoval sice bronz , ale smůlu si posléze vybral v osmifinále kde jako jediný z první poloviny postoupivší šestnáctky prohrál v prvním zápase. Naopak Martin Tvaroh - další nezmar našich akcí si sice vydřel postup ze skupiny z pátého místa pak ale hodně zlobil v osmifinále a nakonec ač prohrál 1:2 na zápasy s věčným rivalem Honzou Míkou, byl nejlepší s vyřazených borců právě v osmifinále (celkem 9.). Navíc se Martin (alias Petr Vichnar) výborně ujmul role komentátora rozhodujících bojů turnaje. Skupina B měla díky vítězství Míry Svobody v baráži účastníků ze šestých míst ve skupině nejvíc účastníků v osmifinále. Pouhé dvě vítězství se dvěma ženami stačilo Milanu Pavelcovi "jen" na nepostupové 7. místo ve skupině. Čestný úspěch zaznamenala Jana Melichárková z Prahy v souboji s Míšou Šimkovou z Českého Krumlova . Ta ač skončila bez bodu zaslouží velkou úctu, neboť více než deset zápasů uhrála v požahnaném stavu a vydržela až do úplného konce celé akce. Potomek , který má na svět přijít v květnu tak jistě bude další posilou budoucích ŠNOMÍBO akcí , neboť dokonale nasákl atmosféru J V celkovém pořadí turnaji si udrželi mezi účastníky skupiny B své postavení 1. Šnoblová - (celkem 2)., 2. David Mařík - (celkem 5), naopak dvojice 3. Roman Černý (celkem 13.) a 4. Pája Krátký (celkem 14.) byla předstižena ve skupině hůře dopadnuvší dvojicí 5. Tvaroh (celkem 9) a 8. Svoboda (celkem 10.)

SKUPINA C - Šnobl naděloval debakl za debaklem - čtyřikrát nadělil desítku

Styka hokej - takto parafrázovali mnozí přípravu dvojice Šnobl-Šnoblová poté co sledovali jejich výkony ve skupinách. Radek Šnobl naděloval ve skupině jako na Vánoce - třikrát desítku, jednou jedenáctku a navíc dostal ze sedmi zápasů jediné tři góly. Dva mu dal Tomáš Račák z Frymburka a jeden Luboš Steinbauer. Celkem nastřílel v základní skupině Radek Šnobl 63 góĺů ze sedmi zápasů (druhý Honza Míka ze skupiny A jich dal 48). Radek měl tedy průměr 9 gólů na zápas. Průměr 8g/z dosáhl v součtu osmifinále a čtvrtfinále kde ve čtyřech zápasech vstřelil 32 gólů a jen dva dostal - navíc v osmifinále deklasoval Míru Svobodu 10:0,10:0. . .. Tak by se dalo pokračovat, až do konce, ale v semifinále přišel určitý zlom, který si ovšem nechme na později. Tyto řádky hovořili za vše Nyní k dalším borcům skupiny C, která měla jen osm účastníků. Ostře nabito měl i Láďa Valkovič z Frymburka, který prohrál jen s lídrem skupiny, jinak neztratil ani bod - nastřílel úctyhodných 41 gólů. Jeho hra se zdokonalovala zápas od zápasu (trénink na hokeji se třemi plechovými hráči byl znát J). Hodně cenné bylo pro Láďu určitě vítězství ve frymburském derby 4:0 nad Tomášem Račákem, který si stejně jako jeho úspěšnější oddílový kolega zajistil přímý postup do osmifinále (se sedmi body byl pátý a o skóre lepší než šestý Honza Havel z Velešína , který si vylámal stejně jako Pavel Mardar zuby v baráži o postup). Další dva v klidu postupující byl nováček akcí Luděk Partyka z Meply ČK a již tradiční účastník Luboš Steinbauer z českého Krumlova. K postupu jim stačilo 13 resp. 10 bodů. Pouhé jediné vítězství a s ním spojené tři body nestačily k postupu do dalších bojů Tomáši Škrabákovi (Topolčany SK) a Jirkovi Míkovi (K. Újezd). Skupina B si na jednu výjimku dvojice Partyka - Steinbauer udržela pořadí prvních pěti i v celkovém pořadí. 1 Radek Šnobl (1 celkově), 2. Láďa Valkovič (4. celkově), 3. Luděk Partyka (12 celkově) 4. Luboš Steinbauer 11. celkově) , 5. Tomáš Račák (16 celkově)

PLAY - OFF - semifinálové zápletky nakonec vyzněly pro favority

Jak jsem již předeslal turnaj spěl po vítězství třech členů ŠNOMÍBA v základních skupinách k triumfálnímu rozuzlení pro této pořadatelský tým. Osmifinále zastavilo jediného papírového favorita (bráno podle umístění v tabulce prvních šestnácti ze základních skupin). Sedmý Roman Černý z Kladna podlehl nezmarovi Vencovi Schneiderovi z Frymburka po třech vyrovnaných bojích 1:2 na zápasy, když vždy se dohrálo s jednogólovým rozdílem. V dalších zápasech osmifinále vyhrály vesměs favorité 2:0 na zápasy. Až třetí utkání rozhodlo sérii Honzy Míky (3.) a Martina Tvaroha (14.) Boj dvou věčných rivalů začal Honza těsnou výhrou 3:2, to Martina nabudilo natolik, že papírového favorita ve druhém zápase deklasoval 1:5!!! S Míkou to vypadalo špatně, ale z porážky se oklepal a ve třetím rozhodujícím zápase porazil Tvaroha 6:2. Po odehraných zápasech o umístění (o tom již podrobněji ve výsledcích) následovalo čtvrtfinále kde již první čtyři po základních skupinách 'Šnobl , Šnoblová, Míka a Valkovič) potvrdili roli papírových favoritů. Všichni postoupili 2:0 na zápasy a celkem jasnými výsledky poslali do soubojů o 5. - 8 . místo Schneidera , Maříka , Skupu a Knížka.

SEMIFINÁLE - První porážka Šnobla i Šnoblové manžele neposlala do kolen. . .

Senzací zavánělo semifinále . Neporažený Šnobl narazil na stále se lepšícího Valkoviče, který ho Radkovo nejsilnější zbraní doslova dostal . Tou zbraní bylo perfektní zvládnutí spolupráce pravého a středního útočníka, kdy střední útočník zakončuje okamžitě po nahrávce z boku do brány. Většina ze šesti Valkovičových gólů takto padla a jelikož Šnobl dal pouze čtyři znamenalo to stav série poprvé v neprospěch kladenského obchovance Šnomíba. Tvrdá rána manželské dvojici byla uštědřena i poté co v ČEZ aréně v Ostravě prohrála i Šnoblová s Míkou v derby Šnomíba 5:0 !! Mlčení, soustředění a nezbytné cigárko postavili Šnoblovic rodinu na nohy a ve druhých zápasech si vynutili rozhodující třetí sérii. Zatímco Šnobl deklasoval Valkoviče 7:0. Šnoblová pozornou hrou v obraně udržela těsné, ale cenné vítězství 2:0. Semifinálová série vrcholila třetími rozhodujícími zápasy. Zatímco Radek Šnobl vyhrál 3:2 na druhém hřišti to bylo pořádně zamotané. Honza Míka vedl ještě 1minutu .15sekund před koncem 2:1, pak Jana Šnoblová vydřela jiskřičku naděje na finále 2:2. Následovalo prodloužení a zhruba po minutě bylo jasno. Honza Míka prohrává 3:2 když všechny tři góly dostává od pravého obránce Jany Šnoblové jako podle kopíráku. . . Očekávání velkolepého finále Šnobl - Šnoblová se naplňuje, v očích Jany Šnoblové se po vítězném gólu v prodloužení objevují slzy. . Zbývá rozluštit poslední otázku - nedovolí Valkovič z Frymburka triumfovat členům ŠNOMÍBA a získat tak všechny tři medaile? O tom rozhodla následující série. . .

Cenná ŠNOBLOVA rada a pozorná hra Míky plní medailový sen pořadatelů. . .

V prvním zápase série o třetí místo si Valkovič otevírá střelnici - většinu z šesti gólů střílí Míkovi po známé spolupráci pravého a středního útočníka, Odevzdaný soupeř se zmohl v drtivém tlaku jen na čestný úspěch. O přestávce však Míka dostává cennou radu od oddílového kolegy Šnobla, zabezpečuje dle jeho rad pozici před bránou a nacvičená akce Valkoviče je rázem otupělá. Valkoviš se trápí a Míkovi se mezitím podařilo vstřelit dva góly, které ho drží nad vodou . . .ovšem frymburskému hráči se přece jen daří prostřelit obranou pozici pravým obráncem a je to znova drama o jediný gól . Těsné vítězství Míka drží zuby nehty až do konce a před třetím rozhodujícím zápasem sebevědomě slibuje příznivcům bronz :) Třetí rozhodující zápas je na ostří nože Valkvič se ujímá vedení 1:0, Míka za krátko koriguje, aby si pořadí gólů oba vyměnili a je to 2:2. Oboustranně opatrná hra spěje do prodloužení. Diváci s komentátorem odpočítávají 5, 4,3, 2, 1 - góóóóĺ. Neuvěřitelnou jednu vteřinu před koncem (už jsme to zažili ve finále playstation v souboji Jakšů a Slovíků) naplňuje Honza Míka medailový sen ŠNOMÍBA - patří mu bronz a Jana s Radkem budou bojovat ve finále o kov nejcenější z nejcenějších. . .

Neuvěřitelně vyrovnané finále a Radek Šnobl žije svůj zlatý sen !

Je tady velký rodinný finálový zápas. Soustředění obou hráčů dosahuje vrcholu . Jana dobře ví , že nad Radkem doma v přípravných zápasech nevyhrála, ale tohle je finále , může mu to vrátit i s úroky . Podle ohlasu v publiku je většina na straně Jany Šnoblové a ta taky střílí po více než třech minutách první gól finále. Vedení dlouho neudrží, přesto neskládá zbraně a výsledkem soustředěného výkonu na obou stranách je remíza po základním čase 2:2. V prodloužení rozhoduje první finálový zápas ve svůj prospěch typickým zakončením Radek. Následuje výměna stran. V tuto chvíli se hraje na STIGA hokejích už asi 12 hodin - únava je zřejmá na obou stranách , ale finále burcuje oba borce k poslednímu tažení o zlato. . . Začíná druhý zápas , který Radek zahajuje poměrně rychlým gólem 1:0 je to dlouho Radek nepustí Janu ke korigování výsledku a kontroluje hru - je mu jasné že vyhraje a má zlato. Góly začali padat až v samém závěru, který není už příliš dramatický. Radek vyhrává 4:2 a ruce má dlouho nad hlavou. Už si nemusí věšet na krk medaile které mu nepatří jako to dělal při minulých akcích . Teď mu patří a přiznejme že zaslouženě zlatá medaile. I Jana je spokojená, věřila si na postup do osmifinále a teď je z toho stříbrná radost.. . . Turnaj končí tradičním vyhlášením vítězů a poté defilé ŠNOMÍBA v nedaleké diskotéce Waikiki do tří do rána.. . I přesto že jsme tentokrát shrábli téměř všechny ceny J, věříme že se všem líbilo , děkujeme Vám za účast a počítáme že takovýhle výsledek ŠNOMÍBA se už nezopakuje. Tak nám odpusťte ty oslavné ódy - museli jsme si to užít a všem to přejeme také - třeba už v dalším turnaji. . .

Co napsal o historickém úspěchu ŠNOMÍBA ve STIGA hokeji světový tisk?

Medailového triumfu trojice týmu ŠNOMÍBO ve Stiga hokeji se věnovala většina světových deníků. A tak nám nedalo některé z nich nepřipomenout na našich stránkách. . .

Vybíráme několik palcových titulků. .

Ze světa:

New York times zmiňuje ve svém palcovém titulku na první straně: "It Europe grow new prodigy brands SNOMIBO, America with tremor" (V Evropě roste nový fenomén značky ŠNOMÍBO, Amerika se třese . ..)

Washington post věnoval českému úspěchu na Vyšehradě celou sportovní rubriku, mimo jiné píše: "STIGA ice-hockey has in world new hero z Czech republic - Snobl, Snoblova, Mika. STIGA hokej má ve světě nové hrdiny z České republiky - Šnobl, Šnoblová, Míka

Z domova:

"Šikovnost-Nadšení-Mistrovství-Inteligentní hra-Bojovnost-Odhodlání - tedy ŠNOMÍBO" - tak parafrázoval geniální borce z Vyšného český deník pasSPORT ve své zvláštní příloze věnované sobotnímu turnaji ve STIGA hokeji na Vyšehradě v Českém Krumlově

Co je pro Čechy nyní víc než Sámer Issa? STIGA hokej, dva muži a jedna žena co si říkají ŠNOMÍBO - píše týdeník neŠťastný JIM, který tentokrát mimořádně vyšel dvakrát v týdnu a to hned v neděli - to aby to všichni věděli. . . .

"Když vešlo ŠNOMÍBO s medailemi do Waikiki všichni měli ruce nahoře". . .tak je nadepsaná rozsáhlá reportáž o poturnajovém prvním zastavení medailových hrdinů po sobotním úspěchu v jedné z českokrumlovských diskoték v deníku Českokrumlovské lisy. Tento plátek se dále věnuje pouze přepadení této diskotéky, kam ve stejné chvíli vtrhli ozbrojení lupiči a se slovy "Ruce vzhůru" požadovali od obsluhy hotovost. Ta jim peníze vydala a oslavy kterými žila velká část okresního města mohli nerušeně pokračovat. . .

Naopak bulvární český plátek Plesk kritizuje: Sdružení ŠNOMÍBO zmanipulovalo výsledky a zpronevěřilo peníze od účastníků turnaje do cen ve svůj prospěch. . . (Pozn . ŠNOMÍBO již podalo na Plesk žalobu pro nehoráznou a nestydatě otevřeně řešenou pravdu :)

   KOMPLET VÝSLEDKY

ŠNOMÍBO STIGA CUP 2005 - Restaurace Vyšehrad 15.1. 2005


Výsledky STIGA CUP Základní skupina A - 9 hráčů

Franta Perník Šaray Pavel 2 3

Honza Míka Hrašek Petr 6 1

Peťa Knížek Venca Schneider 0 1

František Skupa Miloš Marek 8 2

Šaray Pavel Honza Míka 1 5

Franta Perník Hrašek Petr 3 2

Peťa Knížek Miloš Marek 3 1

V. Schneider Fr. Skupa 2 1

Šaray Pavel Pavel Mardar 3 1

Honza Míka Peťa Knížek 2 5

Hrašek Petr Miloš Marek 4 3p

Šaray Pavel V. Schneider 2 2

Fr. Skupa Pavel Mardar 9 1

Franta Perník Honza Míka 2 6

Hrašek Petr Peťa Knížek 1 4

Šaray Pavel Fr. Skupa 1 5

V. Schneider Miloš Marek 4 2

Peťa Knížek Pavel Mardar 5 0

Franta Perník Fr. Skupa 1 9

Šaray Pavel Hrašek Petr 2 1

Pavel Mardar Miloš Marek 3 2

Honza Míka V. Schneider 6 1

Franta Perník Peťa Knížek 1 5

Šaray Pavel Miloš Marek 3 1

Hrašek Petr Pavel Mardar 0 1

Franta Perník V. Schneider 2 3p

Honza Míka Fr. Skupa 3 4

Šaray Pavel Peťa Knížek 1 4

Franta Perník Pavel Mardar 2 3

Honza Míka Miloš Marek 10 1

Peťa Knížek Fr. Skupa 3 5

Honza Míka Pavel Mardar 10 1

Franta Perník Miloš Marek 1 2p

Hrašek Petr V. Schneider 0 6

Hrašek Petr Fr. Skupa 2 0

V. Schneider Pavel Mardar 2 1

STIGA CUP 2005 - SKUPINA A - 9 hráčů

Skóre + - Skóre body

1. Honza Míka (ŠNOMÍBO) 48 16 18

2. František Skupa (Mepla ČK) 41 15 18

3. Peťa Knížek ( 29 12 18

4. Venca Schneider (Frymburk) 21 14 18

5. Pavel Šaray (Mepla ČK) 16 21 13

6. Pavel Mardar (Velešín) 13 31 9

7. Franta Perník (K. Újezd) 14 33 5

8. Petr Hrašek ( 11 25 5

9. Miloš Marek ( 14 36 3

Výsledky STIGA CUP Základní skupina B - 9 hráčů

J. Melichárková J. Šnoblová 1 5

Mařík David Roman Černý 2 1

Pája Krátký Míra Svoboda 5 3

Míša Šimková Martin Tvaroh 0 3

Jana Šnoblová Mařík David 5 2

Jana Melichárková Roman Černý 0 6

Pája Krátký Martin Tvaroh 4 3

Míra Svoboda M. Šimková 1 0

Jana Šnoblová Milan Pavelec 1 0

Mařík David Pája Krátký 4 2

Roman Černý Martin Tvaroh 2 0

Jana Šnoblová Míra Svoboda 6 0

Míša Šimková Milan Pavelec 1 2

Jana Melichárková Mařík David 3 4

Roman Černý Pája Krátký 4 0

Jana Šnoblová Míša Šimková 7 1

Míra Svoboda Martin Tvaroh 1 2

Pája Krátký Milan Pavelec 2 1

Jana Melichárková M. Šimková 2 0

Jana Šnoblová Roman Černý 1 0p

Milan Pavelec Martin Tvaroh 0 2

Mařík David Míra Svoboda 3 2p

Jana Melichárková Pája Krátký 0 8

Jana Šnoblová Martin Tvaroh 5 0

Roman Černý Milan Pavelec 4 0

Jana Melichárková Míra Svoboda 0 1

Mařík David M. Šimková 7 0

Jana Šnoblová Pája Krátký 3 2

Jana Melichárková Milan Pavelec 1 2

Mařík David Martin Tvaroh 2 0

Pája Krátký Míša Šimková 6 0

Mařík David Milan Pavelec 2 0

Jana Melichárková Martin Tvaroh 1 2

Roman Černý Míra Svoboda 3 2

Roman Černý Míša Šimková 5 0

Míra Svoboda Milan Pavelec 4 2

STIGA CUP 2005 - SKUPINA B - 9 hráčů

Skóre+ - Skóre body

1. Jana Šnoblová (Šnomíbo) 33 6 23

2. David Mařík 26 13 20

3. Roman Černý (Kladno) 25 5 18

4. Pája Krátký (K. Újezd) 29 18 15

5. Martin Tvaroh (ČSOB Č.K) 12 15 12

6. Míra Svoboda (Kaplice) 14 21 11

postupující přes baráž

7. Milan Pavelec 8 16 6

8. Jana Melichárková (Velešín) 8 28 3

9. Míša Šimková (Č. Krumlov) 2 33 0


Výsledky STIGA CUP Základní skupina C - 8 hráčů

Radek Šnobl Láďa Valkovič 5 0

Honza Havel Tomáš Škrabák 4 1

Jirka Míka Luboš Steinbauer 1 4

Tomáš Račák Partyka Luďek 1 1

Láďa Valkovič Honza Havel 6 0

Radek Šnobl Tomáš Škrabák 10 0

Jirka Míka Partyka Luďek 1 3

Luboš Steinbauer Tomáš Račák 2 0

Honza Havel Jirka Míka 0 3

Tomáš Škrabák Partyka Luďek 1 5

Láďa Valkovič Luboš Steinbauer 9 0

Radek Šnobl Honza Havel 9 0

Tomáš Škrabák Jirka Míka 1 0

Láďa Valkovič Tomáš Račák 4 0

Luboš Steinbauer Partyka Luďek 3 6

Radek Šnobl Tomáš Račák 11 2

Láďa Valkovič Tomáš Škrabák 6 0

Honza Havel L. Steinbauer 0 0

Radek Šnobl Jirka Míka 7 0

Láďa Valkovič Partyka Luďek 11 0

Radek Šnobl Luboš Steinbauer 10 1

Honza Havel Tomáš Račák 2 1

Láďa Valkovič Jirka Míka 5 0

Honza Havel Partyka Luďek 1 2

Jirka Míka Tomáš Račák 1 3

Radek Šnobl Partyka Luďek 11 0

Tomáš Škrabák Luboš Steinbauer 1 2

Tomáš Škrabák Tomáš Račák 2 4

STIGA CUP 2005 - SKUPINA C - 8 hráčů

Skóre+ - Skóre body

1. Radek Šnobl (Šnomíbo) 63 3 21

2. Láďa Valkovič (Frymburk) 415 18

3. Partyka Luďek (Mepla ČK) 1729 13

4. Luboš Steinbauer (Č. K.) 1227 10

5. Tomáš Račák (Frymburk) 1123 7

6. Honza Havel (Velešín) 7 22 7

7. Tomáš Škrabák ( 6 31 3

8. Jirka Míka (K. Újezd) 6 23 3

25. Miloš Marek (Velešín)

26. Míša Šimková (Č. Krumlov)

Turnájek o 22. - 24 místo (sehráli ti co byli 8. po základní skupině)

Hrášek - Melichárková 2 : 2

Melichárková - Jirka Míka 1 : 4

Hrášek - Jirka Míka 3 : 0

kontumace

22. Petr Hrašek

23. Jirka Míka (Kamenný Újezd)

24. Jana Melichárková (Velešín)

Turnájek o 19. - 21. místo (sehráli ti co byli 7. po základní skupině)

Perník - Pavelec 3 : 1

Pavelec - Škrabák 1 : 0

Škrabák - Perník 3 : 1

19. František Perník (Kamenný Újezd)

20. Milan Pavelec

21. Tomáš Škrabák

o 17. - 18. místě rozhodla baráž o postup do osmifinále

17. Honza Havel (Velešín)

18. Pavel Mardar (Velešín)


OSMIFINÁLE

vyřazovací boje na 2 vítězné zápasy

Prvních šestnáct bylo seřazeno dle umístění ve skupině řadili se vždy první, pak druzí, třetí atd.

O pořadí mezi trojicemi na stejných postech rozhodl lepší průměr v podílu body : zápasy

Na zápasy 1. z 2. z 3. z

Radek Šnobl (1) - Míra Svoboda(16) 2 : 0 10:010:0-

Roman Černý (7) - V. Schneider (10) 1 : 2 1:2 3:22:3

David Mařík (5) - L. Steinbauer (12) 2 : 0 3:2p 5:2 -

Láďa Valkovič (4) - Pavel Šaray (13) 2 : 0 5:1 6:0 -

Honza Míka (3) - Martin Tvaroh (14) 2 : 1 3:2 1:5 6:2

František Skupa (6) - Pája Krátký (11) 2 : 0 5:1 4:1 -

Peťa Knížek (8) - Luděk Partyka (9) 2 : 0 6:0 2:1 -

Jana Šnoblová (2) - Tomáš Račák (15.) 2 : 0 6:1 10:0 -


Mini play-off

o 9. - 16. místo (sehráli vypadnuvší z osmifinále - na jeden zápas

Svoboda - Černý 4 : 2

Steinbauer - Šaray 2 : 0

Tvaroh - Krátký 4 : 1

Partyka - Račák 4 : 2

O 13. - 16. místo na jedno vítězství

Černý - Šaray 2 : 0

Krátký - Račák 7 : 0

0 15. - 16. místo

Šaray - Račák 2 : 0

15. Pavel Šaray (Mepla ČK)

16. Tomáš Račák (Frymburk)

O 13. - 14. místo

Černý - Krátký 3 : 2p

13. Roman Černý (Kladno)

14. Pavel Krátký (Kamenný Újezd)

O 9. - 12. místo na jedno vítězství

Svoboda - Steinbauer 6 : 0

Tvaroh - Partyka 3 : 2

0 11. - 12. místo

Steinbauer - Partyka 2 : 1

11. Luboš Steinbauer (Český Krumlov)

12. Luděk Partyka (Mepla Č.K)

0 9. - 10. místo

Svoboda - Tvaroh 2 : 3

9. Martin Tvaroh (ČSOB Č.K)

10. Míra Svoboda (Kaplice)


ČTVRTFINÁLE

na tři vítězné zápasy

Na zápasy 1. z 2. z 3. z

Radek Šnobl (1) - V. Schneider (10) 2 : 0 7:05:1-

David Mařík (5) - Láďa Valkovič (4) 0 : 2 2:4 1:6 -

Honza Míka (3) - Fr. Skupa (6) 2 : 0 5:2 4:1 -

Jana Šnoblová (2) - Peťa Knížek (8) 2 : 0 3:2 6:1 -


MINI PLAY-OFF

O 5. - 8. místo - na jedno vítězství

Schneider - Mařík 1 : 3

Skupa - Knížek 2 : 0

O 7. - 8. místo - na jedno vítězství

Schneider - Knížek 2 : 3

7. Peťa Knížek

8. Venca Schneider (Frymburk)

O 5. - 6. místo - na jedno vítězství

Mařík - Skupa 2 : 3

5. František Skupa (Mepla Č.K)

6. David Mařík (Mepla Č.K)


SEMIFINÁLE

na tři vítězné zápasy

Jana Šnoblová (2) - Honza Míka (3) 2 : 1 0:5 2:0 3:2p

Radek Šnobl (1) - Láďa Valkovič (4) 2 : 1 4:6 7:1 3:2

O 3. - 4. místo - na tři vítězné zápasy

Honza Míka (3) - Láďa Valkovič (4) 2 : 1 1:6 2:1 3:2


FINÁLE

Radek Šnobl (1) - Jana Šnoblová (2) 2 : 0 3:2p 4:2


CELKOVÉ POŘADÍ ŠNOMÍBO STIGA CUP 2005

Restaurace Vyšehrad 15.1. 2005

Jméno Klub Koeficient Šnomíbo král

1. Radek Šnobl (ŠNOMÍBO) 0,0384615

2. Jana Šnoblová (ŠNOMÍBO) 0,076923

3. Honza Míka (ŠNOMÍBO) 0,1153846

4. Láďa Valkovič (FRYMBURK) 0,1538461

5. František Skupa (Mepla Č.K) 0,1923076

6. David Mařík (Mepla Č.K) 0,2307692

7. Peťa Knížek (Kladno) 0,2692307

8. Venca Schneider (Frymburk) 0,3076923

9. Martin Tvaroh (ČSOB Č.K) 0,3461538

10. Míra Svoboda (Kaplice) 0,3846153

11. Luboš Steinbauer (Český Krumlov) 0,4230769

12. Luděk Partyka (Mepla Č.K) 0,4615384

13. Roman Černý (Kladno) 0,5

14. Pavel Krátký (Kamenný Újezd) 0,5384615

15. Pavel Šaray (Mepla ČK) 0,576923

16. Tomáš Račák (Frymburk) 0,6153846

17. Honza Havel (Velešín) 0,6538461

18. Pavel Mardar (Velešín) 0,6923076

19. František Perník (Kamenný Újezd) 0,7307692

20. Milan Pavelec 0,7692307

21. Tomáš Škrabák 0,8076923

22. Petr Hrašek 0,8461538

23. Jirka Míka (Kamenný Újezd) 0,8846153

24. Jana Melichárková (Velešín) 0,9230769

25. Miloš Marek (Velešín) 0,9615384

26. Míša Šimková (Č. Krumlov) 1

Všichni ostatní mají koeficient do ŠNOMÍBO KRÁL 2004 - 2005 - 1,1