PLAYSTATION  NHL 2003                                                                        č. 1  - 27.11.2014

I. PLAYSTATION NHL 2003 27.11.2004

ŠNOMÍBO CUP - PlayStation2 NHL 2003

27.11. 2004 - HOSPODA U RUMCAJSE

Již čtvrtá ŠNOMÍBO akce proměnila 27.11. 2004 Hospodu U Rumcajse v dějiště Mistrovství světa v hokeji. Vešla se sem Sazka aréna v Praze i ČEZ Aréna v Ostravě a to se vším všudy, včetně zaplněných ochozů a komentátorského stanoviště Televize ŠNOMÍBO. 16 mužstev si přijelo zahrát Playstation2 hokej NHL 2003. A jak to šlo? Pokusím se tradičně nestranně hodnotit.

Předvídavý tah pořadatelů, aneb pěkně od začátku. . .

Jelikož jsme jako pořadatelé dobře věděli, že mezi přihlášenými jsou dva skrytí černí koně: CSKA Slovikovski - Jirka a Ruda Slovíkovi z Vyšného a HC Jakši - Pavel a Pepa Jakešovi, kteří doma mastí hokej co to dá - radši jsme je na začátku nasadili do dvou odlišných skupin, aby se nepotkali v jedné skupině, resp. aby je hned oba najednou nepotkal někdo kdo by toho mohl litovatJ. Možná na začátek prozradím hodně o dalším průběhu turnaje, ale volba organizátorů tentokrát byla na místě. Kdo myslíte že byl ve finále bez jediné prohry v turnaji? Napovím byly to dva týmy J.

Základní skupiny A a B v Sazka aréně a C a D v ČEZ aréně

Nejprve zmíním takovou malou raritku. V základní skupině C se hned sešli ( a to už počtvrté) dva organizátorští rivalové ŠNOMÍBA - Radek a Jana Šnoblovi (HC Poldi Krumlov) a Honza Míkas Lubošem Steinbauerem (HC Mikstein). Radek s Honzou se potkali paradoxně v zákl. skupině v nohejbale, volejbale i petanque. Svou bilanci vzájemných soubojů si na hokeji srovnali, Radek s Janou Šnoblovi byli v jednotlivých zápasech úspěšnější o dost než Honza Míka i když to v celkovém pořadí nakonec tak nevyznělo. Radek s Janou během turnaje hráli několik zápasů "za Mikstein", když poráželi soupeře kteří Mikstein ohrožovali. Skupina C dále čítala družstva Sam Frigters a Rumcajs. Za druhý jmenovaný tým bojovala i hostinská Helena Svobodová, když její koně - dva přihlášené týmy v čele se Stanislavem Svobodou (2. v nohejbale, 1. ve volejbale) se omluvili večer před turnajem. Přísná výtka a žlutá karta pro oba týmy (ještě si je zjistíme). Skupině C kralovali Poldi Krumlov, kteří všechny soupeře porazili, v pohodě prošel i team Sam Frighters, naopak o postup a sestup se prala družstva HC Mikstein a Rumcajs Vyšný. Bezbranková remíza obou týmů stačila díky lepšímu skóre HC Mikstein k postupu (ale bylo to o prsa). Rumcajs si po třech zápasech zajistil letenky domů.

Skupině A kralovali jasně Jakši - prošli bez ztráty bodu a se skóre 10:0, což hovoří za vše. Paradoxně se zde potkali dva týmy z Kamenného Újezdu. Dalším byl HC Pafr (Pavel Krátký a Franta Perník). Ovšem Jakši vlastně výsledkem 6:0 (nejvyšším ve skupině) odsoudili své kolegy z K.Ú k sestupu. HC Pafr sice hrál NHL 2003 asi poprvé a uhrál za remízu 0:0 jeden bod, ale právě hodně obdržených branek od Jakšů rozhodlo o jejich bytí, tedy spíše nebytí v dalších bojích. Ve skupině A a pak v dalších zápasech se zápas od zápasu lepšil tým HC Petry bratrů Petráškových, kteří si poprvé okusili atmosféru ŠNOMÍBO akcí a hned zaznamenali velký úspěch (o tom později). Další tým sk. A HC Wels z Velešína byl sice ve skupině třetí se dvěma remízami, ale v dalším průběhu turnaje ukázal svou sílu a potrápil třeba ve čtvrtfinále Poldi Krumlov. Bohužel HC Wels se po prohraném čtvrfinále omluvil s turnaje a kontumace je posadila na konečné 7. místo (myslím že měli na víc).

Skupina B na rozdíl od skupin A a C, znichž vzešli 3+3 čtvrtfinalisté, měla jediného zástupce ve čtvrtfinále a to HC Maraďáci (Jirka a Lukáš Marada z Vyšného). Smolaři skupiny, ale i turnaje se stali frymburští Jantaři (Honza Martl a Venca Schneider - nezmaři našich akcí) a ještě větší smůlu bych přiřkl týmu HC ČSOB (Martin Tvaroh - také stálice + ...................). K vysvětlení - Jantaři sice postoupili se dvěma body, které uhráli právě s ČSOB (vzájemný zápas 2:1 je zachránil, ale do dalších bojů si neodnesli ani bod, když vždy vedli většinu zápasu a závěru prohráli vždy o jeden gól "do šatny". A v dalších bojích šli Jantaři od deseti k pěti a jako jediní z těch kdož bojovali o čtvrtfinále neměli započten do další skupiny ani bod. HC ČSOB také prohrál ve dvou zápasech o jeden gól, ale pak dokonce vysoko porazil první Maraďáky 4:0, ovšem při rovnosti bodů s Jantary (rozhodl jejich zmiňovaný vzájemný zápas) musel balit kufry..Vcelku v pohodě prošel základní skupinou tým Devil team z Frymburka (Ladislav Valkovič a Tomáš Račák). Uhrál čtyři body, ale do další skupiny si odnesl jen dva - a ty ďáblům z Frymburka zůstali i po třech dalších zápasech se soupeři silné skupiny A. Ukázalo se, že jeden vstřelený gól z pěti zápasů bylo opravdu málo a tak Ďáblům nakonec stačilo celkově lepší umístění před frymburskými rivaly - týmem HC Jantaři.

Skupina D Tým CSKA Slovikovski zde ukázal stejně jako Jakši ve skupině A svou sílu a se skóre 12:2 a plným bodovým ziskem šel vstříc dalším úspěchům. Ostatní, kteří byli nalosováni do skupiny D - tedy velešínskokaplické duo LAME SQUAD (Pavel Mardar a Míra Svoboda) a HC OPIK (nejmladší účastníci, kteří bojovali pod taktovkou svého otce Vlasty Opekara) se dostali jen do osmifinále. Ve skupině byli lepší LAME SQUAD, kteří však později nebodovali ani jednou v soubojích s účastníky ze skupiny C. Ve skupině D rozhodlo o sestupujícím týmu HC HUCK (Honza Hucek - Honza Hucek ml. Velešín) o pět gólů horší skóre než HC OPIK, když ani jednomu týmu se nepodařilo dát jediný gól.

Tím bych zakončil základní skupiny.

Osmifinále - skupina E (A+B) odjela do Ostravy, skupina F (C+D) naopak do Prahy....

Jak jsem již předeslal - do osmifinálových skupin si všichni postupující ze vzájemných zápasů sbalili uhrané body a skóre a čekali je tři dohrávky s týmy z přilosovaných skupin.

Ve skupině E to vypadalo následovně: Jakši nezaváhali v jediném zápase i když se smolaři Jantary měli namále perfektně si hlídali obranu a podnikali smrtící útoky, na rozdíl od většiny ostatních uměli zakončovat a po osmifinále vedli tabulku střelců s 16 góly. Zápas od zápasu se lepšil tým HC Petry - v druhém kole osmifinále ani jednou nezaváhali a jejich zápas s Jantary (5:0) naznačil jejich lepšící se formu nejvíce. Stejně se lepšil i HC WELS (taky vyhrál poslední tři zápasy osmifinále) a usadil se pro čtvrtfinále na 3 místě. Naopak dech ztráceli Maraďáci, kteří si ale pohlídali čtvrtou postupovou pozici se čtyřmi body. O frymburských teamech už jsem hovořil Jantaři si nedosáhli ani na bod a Devilové je o místo přeskočili - oba frymburské týmy skončili před branami čtvrtfinále.

Skupina F se vyvíjela dramatičtěji, hlavně co se týče čtvrtého postupujícího. První dvě místa byla jasná. O nich rozhodl souboj dvou neporažených CSKA Slovikovski a Poldi Krumlov(lepší byli favorité s CSKA, Poldi Krumlov byli s přehledem druzí). S jistotou si užíval postupu i Sam Korčák se svým synem, ovšem husto bylo mezi týmy Mikstein (ze zákl. skupiny si přinesl 0 b), LAME SQUAD (zákl. skup. 2 body) a HC OPIK. (zákl. skupina 1 bod). Tito tři rivalové bojovali vlastně sami se sebou. I když po základní skupině byli na tom nejhůře HC Mikstein - nejprve remízou s HC OPIK si uchovali teoretickou naději a pak díky ostatním příznivým výsledkům mohli o postup bojovat v přímém souboji s LAME SQUAD. Velešínskokaplickému duu sice stačila remíza s HC Mistein, ale Honza Míka s Lubošem Steinbauerem právě v tomto zápase prolomili střeleckou smůlu a vítězství 1:0 je posunulo do čtvrtfinále. I když museli čekat zda v posledním zápase nevyhraje HC OPIK o dva góly - což se nestalo - OPIK nedal žádný gól. Ve skupině F tedy končili nakonec (jak jste jistě pochopili) LAME SQUAD a HC OPIK. Zaplaťvyšonoš za to uff. . . .(poznámka autora)

ČTVRTFINÁLE - souboje na dvě vítězství

Tady už se nedalo hrát na náhodu. Šlo o všechno, a tak se změnil systém. K postupu bylo nutné uhrát dva vítězné zápasy, když k zápasům se nastupovalo vždy střídavě v Praze a Ostravě.

1. zápas HC Mikstein - Jakši Kamenný Újezd - Souboj obra s Goliášem se vyvíjel ze začátku alespoň trochu dramaticky . V prvním zápase v Praze vedli Jakši sice 2:0, ale 14 minut před koncem to bylo 1:2, pak měl Mikstein několik šancí na vyrovnání, ale Jakši udrželi těsný náskok. Druhý zápas v Ostravě už Jakši jasně deklasovali Mikstein 6:0 a postoupili tak dál. Víceméně jsem to čekal ale chtěli jsme překvapit. Holt to nevyšlo. Zatímco o Jakších se ještě bude psát naše působení se v dobré obrátilo díky osudu, dva týmy po čtvrtfinále odjely tak jsme bojovali o 5. místo, ale nakonec jsme skončili šestí což je vzhledem k vývoji situace v celém turnaji úspěch. Dovolím si podotknout, že zasloužený J

2. zápas Poldi Krumlov - HC WELS - tady měli suverénní Šnoblovi s Poldi Krumlov první větší problémy. Jak jsem řekl, HC WElS se lepšil zápas od zápasu a po dramatu v prvním ostravském zápasu vydřel v prodlužení první vítězství. Poldi v nervózním druhém utkání vstřelilo jediný gól zápasu a vynutilo si třetí rozhodující zápas. HC WELS sice už věděl, že před případnými dalšími boji by musel odjet, ale nevzdal ani třetí zápas s Poldi Krumlov. Opět se hrálo vyrovnaně a nakonec i zde postoupili papíroví favorité z Poldi, výsledkem 2:1. No přejme ten úspěch Šnoblíkům, oni si škrtnou možná ještě ve Stiga hokeji, ale ve venkovních turnajích bych jim až tak nevěřil (to by bylo abych si nerýpnul)J

3. zápas CSKA Slovikovski - Maraďáci - slábnoucí forma Maraďáků nedovolila potrápit jasného favorita a výsledky 2 x 4:0 pro CSKA hovoří za vše. Když už se k této sérii nedá nic moc dalšího dodat, alespoň bych si rýpnul do Rudy, který měl hrát původně se mnou (určitě by také vyhrával), ale nedodržel slib a přes prostředníka mi sdělil že bude hrát s bráchou - pár dní před turnajem . Ovšem už toho nelituju, udělali jsme myslím dobrý výsledek.

4. zápas HC PETRY - Sam Frighters - Bratři Petráškovi ukázali Samům, že hrát za střízliva se vyplácí J. Dokázali také jako většina čtvrtfinalistů postoupit na pouhé dva zápasy, i když vyhrávali jen těsně - 2:0 a 2.1. Martinu Korčákovi staršímu, ale všechna čest, že po takové konzumaci (ve chvílích mezi zápasy prakticky neopuštěl bar) vůbec stačil sledovat ruch na hřišti. Možná že ho ale podržel jeho syn (toho jsem na baru moc neviděl J.

SEMIFINÁLE - zde se potvrdilo proč byly dva týmy nasazeny

O postup do finále se bojovalo už jen v Praze na velkém plátně a všechny nejvíce zajímalo jestli se zde přeruší šňůra vítězství Jakšů a CSKA Slovikovski. Nestalo se tak.Oběma favoritům stačily k postupu dva zápasy. Jakši porazili Poldi 4:1 a 3:2. CSKA se trápilo jen v prvním zápase , který vyhrálo s HC Petry 2:1, pak je ale deklasovalo 5:0. Jinak se nic zvláštního v semifinále nestalo.

Souboj o 3. místo

Neuvěřitelná vyrovnanost v zápase Poldi Krumlov a HC Petry byla podtržena dvěma prodlouženími v prvních dvou zápasech , kdy se jednou radovali Šnoblovi a jednou bratři Petráškové. Čekalo se do třetího utkání , kdy se HC Petry dvěma góly dostali na dosah bronzu , který už jim Poldi nedokázalo vzít. Radek si přesto splnil sen, který prezentoval v předchozích akcích a konečně si oficiálně pověsil na krk medaili - pravda pouze bramborovou, ale medaili !:-) Naštěstí tentokrát nikoho z účastníků nepokousal. Jelikož se souboj o třetí místo protáhl do pozdních večerních hodin a HC PETRY čekal druhý den ráno hokejový zápas učinili jsme výjimku a vyhlásili bronzové medailisty ještě před finále. Kromě flašky jablíček, kterou "stopili" týmu HC Petry rodiče J nechyběli medaile, diplomy, trička a utopenci o které byl velký zájem a které si odnesli týmy do osmého místa. Ale vrchol byl teprve na obzoru - finále o zlato, mikiny, šáňo, ferneta a hlavně 12 playstation her slibovalo velký boj, neboť hráli týmy, které neztratily ani bod - jak již bylo řečeno.

CSKA SLOVIKOVSKI VYŠNÝ a JAKŠI KAMENNÝ ÚJEZD - velké finále

Hned první finálový zápas nabídl tu nejdramatičtější podívanou s ještě dramatičtější tečkou. Pozorná hra se přelévala z jedné strany na druhou. Jakši zlobili vzájemnou kombinací před bránou, CSKA pak zase zakončováním samostatných nájezdů těsně před brankářem. Vedení se ujali Jakši. Vedli až do 16 minuty třetí třetiny - pak CSKA srovnalo a vypadalo to na prodloužení. Ovšem několik málo sekund před koncem se dostali do těsné blízkosti brány Jakšů dva hráči CSKA puk lítal u brány aniž ho bylo vidět, když už všichni čekali prodloužení červené světlo za bránou signalizovalo gól CSKA - neuvěřitelných 0,9 s před koncem !!!!!!! To byl pro Jakše šok museli to jít rozdejchat na kouřovku a Ruda s Jirkou s CSKA zapili vítězství velkým rumem. V druhém zápase se poměrně brzo ujali CSKA vedení - čekalo se že Jakši oplatí podobnou mincí, když stále útočili, ale v závěru už bylo vidět že se nic takového nestane a taky nestalo. Ruda Slovík se za asistence svého bratra podruhé za sebou těšil ze zlaté medaile (minule to bylo v petanque). Teď se to ale na rozdíl od petanque čekalo.

Poturnajová pitka tentokrát netrvala dlouho, zbalila se technika a většina účastníků odešla domů prát a větrat po celodenním pobytu v hospodě své kouřem zasmrádlé věci J I když se všichni drželi pravidla, že u hry nekouřili a nepili (všechna čest) stejně se vytvořila v SAZKA i ČEZ aréně mlha hustá tak, že by se dala krájet. Tímto konstatováním uzavírám povídání a připomínám, že firma ARTEL Kostečka s.r.o. z Velešína (telefon na jednoho dobrého obchodního zástupce 602-195 702) takovéto problémy dokáže řešit .:-) P.S. To není skrytá reklama - to je reklama odkrytá . . ..:-) Tak kouření zdar a ŠNOMÍBU a hokeji zvlášť, sledujte stránky a po novém roce se těšte na STIGA HOKEJ. Měl by to bejt velkej turnaj protože Helena z hospody má doma pod postelí připravený už čtyři STIGA HOKEJE J, ale my to vše ještě určitě potvrdíme v rubrice připravované akce, takže čtěte. . .

Za ŠNOMÍBO Honza Míka a Radek Šnobl

ŠNOMÍBO CUP - PlayStation2 NHL 2003

27. 11. 2004 - HOSPODA U RUMCAJSE

statistika turnaje


Výsledky skupina A - Sazka aréna Praha:

Jakši - HC Petry 2:0

HC Wels - HC PAFR 0:0

Jakši - HC PAFR 6:0

HC Wels - HC Petry 2:2

Jakši - HC Wels 2:0

HC Pafr - HC Petry 0:1

Tabulka skupiny A:

1. HC Jakši 3 0 0 10:0 6

2..HC Petry 1 1 1 3:4 3

3. HC Wels 0 2 1 2:4 2

4. HC PAFR 0 1 2 0:7 1

Výsledky skupina B - Sazka aréna Praha:

HC ČSOB - Devil team 1:2

Maraďáci - Jantaři 4:3

ČSOB - Jantaři 1:2

Maraďáci - Devil team 2:0

ČSOB - Maraďáci 4:0

Jantaři - Devil team 0:1

Tabulka skupiny B:

1. Maraďáci 2 0 1 6:7 4

2. Devil team 2 0 1 3:3 4

3. Jantaři 1 0 2 5:6 2

4. ČSOB 1 0 2 6:4 2


Výsledky skupina C - ČEZ aréna Ostrava:

Rumcajs - Poldi Krumlov 0:3

Mikstein - Sam Frighters 1:2

Rumcajs - Sam Frighters 0:2

Mikstein - Poldi Krumlov 1:2

Rumcajs - Mikstein 0:0

Sam Frighters - Poldi Krumlov 0:1

Tabulka skupiny C:

1. Poldi Krumlov 3 0 0 6:1 6

2. Sam Frighters 2 0 1 4:2 4

3. Mikstein 0 1 2 2:4 1

4. Rumcajs 0 1 2 0:5 1

Výsledky skupina D - ČEZ aréna Ostrava:

CSKA Slovikovski - HC HUCK 5:0

HC OPIK - LAME SQUAD 0:1

CSKA Slovikovski - LAME SQUAD 4:2

HC OPIK - HC HUCK 0:0

CSKA Slovikovski - HC OPIK 3:0

LAME SQUAD - HC HUCK 4:0

Tabulka skupiny D:

1. CSKA Slovikovski 3 0 0 12:2 6

2. LAME SQUAD 2 0 1 7:4 4

3. HC OPIK 0 1 2 0:4 1

4. HC HUCK 0 1 2 0:9 1


Pozn: Účastníci ze čtvrtých míst nepostoupili do dalších bojů. Dále se sloučily vždy tři postupující sk A+B (do sk. E) a C+D (do sk.F). Body ze vzájemných zápasů postupujících se převedli do skupin E a F. Dále se dohrávali zápasy s postoupivšími ze druhých skupin. . .


Výsledky skupina E - (ČEZ ARÉNA OSTRAVA)

Již odehrané zápasy ze skupin A a B, které se započítávaly do tabulky E:

Jakši - HC Petry 2:0

HC Wels - HC Petry 2:2

Jakši - HC Wels 2:0

Maraďáci - Jantaři 4:3

Maraďáci - Devil team 2:0

Jantaři - Devil team 0:1

Dohrávané zápasy

Jakši - Jantaři 3:2

Maraďáci - HC Wels 1:3

HC Petry - Devil team 2:0

Jantaři - HC Wels 1:3

Devil team - Jakši 0:5

HC Petry - Maraďáci 3:1

HC Wels - Devil team 2:0

HC Petry - Jantaři 5:0

Jakši - Maraďáci 4:0

Tabulka skupiny E:

1. HC Jakši 5 0 0 16:2 10

2. HC Petry 3 1 1 12:5 7

3. HC Wels 3 1 1 10:5 7

4. Maraďáci 2 0 3 8:13 4

5. Devil team 1 0 4 1:11 2

6. Jantaři 0 0 5 8:14 0

Výsledky skupina F - (SAZKA ARÉNA PRAHA)

Již odehrané zápasy ze skupin C a D, které se započítávaly do tabulky F:

Mikstein - Sam Frighters 1:2

Mikstein - Poldi Krumlov 1:2

Sam Frighters - Poldi Krumlov 0:1

HC OPIK - LAME SQUAD 0:1

CSKA Slovikovski - LAME SQUAD 4:2

CSKA Slovikovski - HC OPIK 3:0

Dohrávané zápasy:

Poldi Krumlov - HC OPIK 2:0

CSKA Slovikovski - Mikstein 4:0

Sam Frighters - LAME SQUAD 5:1

HC OPIK - Mikstein 0:0

LAME SQUAD - Poldi Krumlov 0:1

Sam Frighters - CSKA Slovikovski 0:2

Mikstein - LAME SQUAD 1:0

Sam Frighters - HC OPIK 1:0

Poldi Krumlov - CSKA Slovikovski 0:2

Tabulka skupiny F:

1. CSKA Slovikovski 5 0 0 15:2 10

2. Poldi Krumlov 4 0 1 6:3 8

3. Sam Frighters 3 0 2 8:5 6

4. HC Mikstein 1 1 3 3:8 3

5. LAME SQUAD 1 0 4 4:11 2

6. HC OPIK 0 1 4 0:7 1


Pozn. První čtyři z každé skupiny postoupili do čtvrtfinále (vyřazovací utkání na 2 vítězné zápasy). Týmy na 5. a 6. místě ve skupinách E a F si rozdělili dle dobů , vžij. zápasů a skóre pořadí na 9.-12. místě


ČTRVTFINÁLE - vyřazovací boje na 2 vítězství

1.

Jakši Kamenný Újezd (E1) - HC Mikstein (F4) 2:1 Sazka aréna

HC Mikstein(F4) - Jakši Kamenný Újezd (E1) 0:6ČEZ aréna

Na zápasy 2:0 postoupil tým: Jakši Kamenný Újezd

2.

Poldi Krumlov (F2)- HC Wels (E3) 1:2p ČEZ aréna

HC Wels (E3) - Poldi Krumlov (F2) 0:1Sazka aréna

Poldi Krumlov (F2)- HC Wels (E3) 2:1 ČEZ aréna

Na zápasy 2:1 postoupil tým: Poldi Krumlov

3.

CSKA Slovikovski (F1) - Maraďáci (E4) 4:0 Sazka aréna

Maraďáci(E4) - CSKA Slovikovski (F1) 0:4ČEZ aréna

Na zápasy 2:0 postoupil tým: CSKA Slovikovski

4.

HC Petry (E2) - Sam Frighters (F3) 2:1 ČEZ Aréna

Sam Frighters (F3) - HC Petry (E2) 0:2Sazka aréna

Na zápasy 2:0 postoupil tým: HC Petry


MINI PLAY-OFF o 5.-8. místo

Sam Frighters - Maraďáci 3:0 Kontumačně

Mikstein - HC Wels 3:0 Kontumačně

O 7. a 8. místě rozhodl při neúčasti týmů Maraďáci a HC Wels jejich vzájemný zápas ze skupiny E:

Maraďáci - HC Wels 1:3 zápas odehraný ve skupině E

7.. místo vybojovall tým: HC Wels

Zápas o 5. - 6. místo (hrál se na 2 vítězné zápasy)

Sam Frighters - Mikstein 1:0

Mikstein - Sam Frighters 1:4

Na zápasy 2:0 5. místo vybojovall tým: Sam Frighters


SEMIFINÁLE:

Jakši Kamenný Újezd (E1) - Poldi Krumlov (F2) 4:1 Sazka aréna

Poldi Krumlov(F2)) - Jakši Kamenný Újezd (E1) 2:3Sazka aréna

Na zápasy 2:0 postoupil tým: Jakši Kamenný Újezd

CSKA Slovikovski (F1) - HC Petry (E2) 2:1 Sazka aréna

HC Petry(E2) - CSKA Slovikovski (F1) 0:5Sazka aréna

Na zápasy 2:0 postoupil tým: CSKA Slovikovski Vyšný


SOUBOJ O 3.-4. MÍSTO - SAZKA ARÉNA PRAHA

Poldi Krumlov (F2) - HC Petry (E2) 1:2p

HC Petry(E2) - Poldi Krumlov (F2) 0:1p

Poldi Krumlov (F2) - HC Petry (E2) 0:2

Na zápasy 1:2 3. místo vybojovall tým: HC Petry


FINÁLE - SAZKA ARÉNA PRAHA:

CSKA Slovikovski (F1) - Jakši Kamenný Újezd (E1) 2:1 (gól na 2:1 padl 0,9s před koncem!!!)

Jakši Kamenný Újezd(E1) - CSKA Slovikovski (F1) 0:1

Na zápasy 2:0 VÍTĚZEM se stal tým: CSKA Slovikovski


KONEČNÉ POŘADÍ V TURNAJI

PS2 NHL 2003 ŠNOMÍBO CUP

Pořadí + koeficienty do dlouhodobé tabulky Šnomíbo akcí

1. CSKA SLOVIKOVSKI - Jirka Slovík - Ruda Slovík (Č.K.) - 0,0625

2. JAKŠI - Pavel Jakeš - Josef Jakeš (K. Újezd) - 0,125

3. HC PETRYMichal Petrášek - Tomáš Petrášek - 0,1875

4. POLDI KRUMLOVRadek Šnobl - Jana Šnoblová (Č.K.) - 0,25

5. SAM FIGHTERS - Martin Korčák - Martin Korčák ml. (Č.K.) - 0,3125

6. HC MIKSTEIN - Honza Míka - Luboš Steinbauer (Č.K.) - 0,375

7. HC WELS - Honza Havel - Miloš Marek (Velešín) - 0,4375

8. MARAĎÁCI - Jirka Marada - Lukáš Marada (Vyšný) - 0,5

9. LAME SQUAD - Pavel Mardar - Míra Svoboda (Velešín/Kaplice) - 0,5625

10. DEVIL TEAM - Ladislav Valkovič - Tomáš Račák (Frymburk) - 0,625

11. HC OPIK - Vlastik Opekar - (Český Krumlov) - 0,6875

12. JANTAŘI - Honza Märtl - Venca Schneider (Frymburk) - 0,75

13. ČSOB - Martin Tvaroh - (Č.K.) - 0,8125

14. RUMCAJS - Helena Svobodová, Dušan Rosina (Vyšný) - 0,875

15. HC PAFR - Pavel Krátký - Franta Perník (Kamenný Újezd) - 0,9375

16. HC HUCK - Honza Hucek - Honza Hucek ml. (Velešín) - 1


Vložte svůj text...