Startovní listina k 23.5.2022

Poznámka k seznamu: U závodníků, kteří již absolvovali Krumlovský desetiboj, značí číslo před jménem nejlepší bodový výkon na Krumlovském desetiboji ŠNOMÍBO (bez veter. koeficientů).  U závodníků, kteří letos závodí poprvé je žlutě ročník narození, pokud jsou dva stejného ročníku, druhý má pomocné písmeno za číslem)

 MUŽI: Kategorie závodní atleti (registrovaní v atletických klubech)
2006 Lukáš Horna                             16 let  Jablonec nad Nisou 
4625  Václav Šilhavý                         27 let  KMP ČB 
________________________________________________________________________________

MUŽI: Kategorie neregistrovaní atleti: 
1996 Samuel van Overloop               ´25 let Sam Fihters
1995 Oldřich Hanzelka                       26 let Sam Fighters
2806 Martin Korčák                            26 let Sam Fighters
4553 Tomáš Říha                                31 let  SDH Žďár
2625 Radek Chýna                            30 let  Bomba k tyči
3160  Ondřej Horna                           38 let SK Dušníky z.s.
1980  David Horna                             42 let  Jablonec nad Nisou
3487 Josef Dufek                               42 let  Český Krumlov
1979  Petr Fouček                               43 let  Písek
2021  David Hanus                             45 let  VK Balet
1977  Miroslav Lerche                        45 let   Anglická jazykovka
1977a Stanislav Soukup                     45 let  Jedle    
1976  Michal Ponížil                            46 let  
1976a Martin Brož                               46 let  Tygříci
2506 Aleš "Pažout" Jirout                  47 let  PSI VÁLKY
3390 Karel Juráň                                 48 let  TT Tálín
1926  Ivo "Skippy" Polák                    58 let  Slepá kolej

Ženy: Kategorie neregistrované atletky
3094  Tereza Faktorová                     20 let  KMP ČB
1982   Kateřina Urbanová                  40 let  Anglická jazykovka
2319    Zuzana Johnová                     41 let   VK Balet
3034   Dana Adámková                     42 let  TT Tálín
2762   Anna Maria Matuszewska      44 let  Anglická jazykovka

Oficiální přihláška  na závod XVII. Krumlovský desetiboj ŠNOMÍBO 9.-10.7.2022

Tento přihlašovací formulář slouží k přihlášce na Krumlovský desetiboj ŠNOMÍBO 9.-10 7 2022 vždy od 8 do 17 hod..

Startovné na závod je 600 Kč (v ceně drobné občerstvení na stadionu, dále je částkou hrazen provoz závodu)

Pečlivě si prostudujte instrukce, případné dotazy na mika@klimamedia.com nebo 602 195 702 (Jan Míka)

Krumlovský desetiboj ŠNOMÍBO 9.-10.7.2022

Oficiální přihláška XVII. Krumlovský desetiboj ŠNOMÍBO 9.-10.7.2022

Termín XVII. Krumlovského desetiboje ŠNOMÍBO bude sobota a neděle 9. - 10. července 2022.

Soutěžit se bude v hlavním závodě s veteránskými koeficienty pro závodníky nad 35 let věku.

Program 1. závodní den - sobota 9. 7. 2022
Časy jsou orientační a mohou se lišit.

8.00 - 9.00 REGISTRACE ZÁVODNÍKŮ

9:30 BĚH 100 M (elektronicky měřený čas - kamera 6 drah )

10.40 SKOK DALEKÝ (tři měřené pokusy) skupina 1, skupina 2

13:00 KOULE (tři měřené pokusy) skupina 1, skupina 2

15:00 SKOK DO VÝŠKY (tři pokusy)

18:00 BĚH 400 M (elektronicky měřený čas - kamera 4 dráhy)

19:00 V Restauraci V Ofsajdu přímo u stadionu promítání videa ze závodu

Program 2. závodní den - NEDĚLE 10. 7. 2022

Časy se mohou lišit, komentář závodu, občerstvení na stadionu

7:30 SRAZ ÚČASTNÍKŮ NA STADIONU

8:00 BĚH 110 M PŘEKÁŽEK (elektronicky měřený čas - kamera 5 drah)

9.30 DISK (tři měřené pokusy) skupina 1, skupina 2

12:00 SKOK Z MÍSTA (nahrazuje skok o tyči, tři měřené pokusy) skupina 1, skupina 2

13:40 OŠTĚP (tři měřené pokusy)

15:00 BESEDA

16:00 BĚH NA 1500 METRŮ

cca 18.00 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ - DEFILÉ

po skončení V Restauraci V Ofsajdu přímo u stadionu promítání videa ze závodu + posezení s občerstvením pro závodníky a přátele mítinku.

Víc o závodě na www.viceboje-ck.cz